KONST / Litografier / Litografier 14477205
nr 1447 7205
Litografier
8 st. Oramade lösa blad, numrerade och signerade, 31x25 -60x48 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 7 februari 2022
kl 18:21:40
300 kr
500 kr
700 kr